+420 608 931 551

Naše služby

Provádíme komplexní softwarovou údržbu a servis stolních počítačů a notebooků. Zjistíme a vyřešíme příčiny toho, proč operační sytém na Vašem zařízení nenabíhá, a nebo nabíhá příliš pomalu. Zoptimalizujeme závádění operačního systému a zrychlíme chod Vašeho zařízení. Pomůžeme Vám s instalací a konfigurací nejrůznějšího software, ať už se jedná o hry, účetní programy a nebo informační systémy.

Podrobnosti

 

Mezi naše standardní práce patří nejčastěji výměna prasklého displeje u notebooku, či tabletu, výměny napájecích konektorů u notebooků, výměna klávesnice v noteboocích, modernizace hardware, veškeré instalace software včetně instalace operačních systémů Windows, Linux a Android, odvirování a oprava SW chyb.

Podrobnosti

 

Můžeme Vám pomoci s instalací domácí nebo firemní WiFi nebo kabelové sítě. Navrhneme optimální řešení pro pokrytí Vámi požadovaných prostor wifi sítí, ať již se jedná o byt, rodinný dům a nebo výrobní halu. Veškeré prvky Vám nastavíme a zabezpečíme síť proti neoprávněným uživatelům. Máme dlouholeté zkušenosti s routery a switchy a wifi přístupovými body pro domácnost i firemní sítě s vysokými nároky na bezpečnost a dostupnost.

Nabízíme webové služby, tvorbu a správu osobních a firemních webových stránek. Webové stránky tvoříme dle individuálních požadavků každého zákazníka s ohledem na jeho požadavky. Webové stránky můžete nechat kompletně na nás, včetně grafiky a rozmístění prvků, a nebo si můžete vytvořit grafické návrhy sami a my Vám jen stránky zrealizujeme dle Vašeho návrhu. Máme za sebou již spoustu realizací pro jednotlivce, soukromé organizace i pro školy.

Podrobnosti

  • Vrátili jste se z dovolené a Vaše paměťová karta z fotoaparátu nebo kamery nelze načíst?
  • Máte Vaše firemní dokumenty nebo soukromé fotografie na flashdisku a nebo externím USB, případně síťovém disku, ale nyní se k nim nemůžete z neznámého důvodu dostat?
  • Váš notebook spadnul a nebo se Vám vylomily konektory na USB disku?

Máme za sebou mnoho úspěšných záchran dat a hardwarových oprav nejrůznějších paměťových médií. Pokud jste se se žádným výše uvedeným problémem nesetkali, maté štěstí a určitě neponechávejte náhodě a pečlivě zálohujte. Nevíte si se zálohou rady – kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Podrobnosti

 

Uvažujete o koupi nové tiskárny, routeru, stolního počítače, notebooku, tabletu, mobilního telefonu, či jiného zařízení a nemůžete se rozhodnout, a nebo jste si již udělali radost a Vaši domácí techniku jste modernizovali, ale nevíte si rady s nastavením. Zabýváme se IT již mnoho let a rukama nám prošlo již opravdu mnoho různého hardwaru. S výpočetní a smart technikou pracujeme každý den. Neztrácejte čas se studiem manálů a přírůček. Nastavení a instalace nejrůznějších zařízení je pro nás hračka a ještě Vám vše lidsky vysvětlíme.

Podrobnosti

 

Rádi naše zkušenosti předáme dál. Nabízíme individuální i kolektivní školení výpočetní techniky od základů práce s počítačem až po pokročilé instalace serverových řešení. Pokud byste rádi zlepšili své počítačové dovednosti v jakékoliv oblasti IT, kontaktujte nás.

Podrobnosti

 

Větším zákazníkům nabízíme komplexní servis správy IT infrastruktury. Od návrhu, přes realizaci, po samotnou údržbu a řešení každodenních uživatelských požadavků. Každé řešení realizujeme na míru potřebám zákazníka podle jeho požadavků a očekávání. Zajišťujeme správu serverů, síťových prvků i software. Řešíme správu Windows Serverů, tak i serverů postavených na unixových platformách. Preferujeme distribuce Ubuntu a debian, ale nebojíme se ani Centos, RedHat, případně i jiným a méně rozšířeným systémům.

Podrobnosti

Zakoupili jste si EET pokladnu a nevíte si s ní rady? Řešíme správu EET pokladen pro mnoho našich zákazníků podnikajících v různých oborech a s EET pokladnami máme bohaté zkušenosti. Rádi Vám pomůžeme s generováním a importem certifikátů, nastavením skladů a s nastavením vzhledu účtenek a daňových dokladů. 

Našim klientům se staráme o bezproblémový běh účetních programů, jejich automatizované zálohování, přesuny programů v rámci modernizace hardware a také jsme schopni poradit v případě, že se účetní program chová nestandardně. Požadavky běžně řešíme pro účetní software Pohoda, FlexiBee a Money, Duel, Duna, a další. Rádi Vám poradíme i pokud zvažujete nákup účetního software a nejste si zcela jistí, který vybrat.