+420 608 931 551

Opravy stolních počítačů, notebooků a tabletů

Provádíme jak hardwarové, tak i softwarové opravy notebooků a tabletů. Opravujeme notebooky, stolní počítače, LCD monitory, napájecí zdroje, provádíme výměnu prasklých displejů v noteboocích, tabletech a monitorech. Dále provádíme výměny napájecích konektorů u notebooků, výměny klávesnic v noteboocích, modernizace hardware, veškeré instalace software včetně instalace operačních systémů Windows, Linux a Android, odvirování a oprava SW chyb.

V mnoha případech provádíme opravy na úrovni jednotlivých komponent, což může být pro zákazníka obvykle cenově výhodnější.

Preferované značky opravovaných notebooků

V případě pozáručního servisu na značce záleží jen z hlediska dostupnosti náhradních dílů. Značky s nejlepší dostupností jsou: Acer, Asus, PackardBell, Fujitsu, Dell, HP (řady ProBook a EliteBook), Lenovo (řady ThinkCenter).

 

Preferované značky opravovaných tabletů

Stejně jako u notebooků nám při opravě až tak nezáleží na značce servisovaného tabletu, umíme rozebrat a diagnostikovat tablet jakékoliv značky a typu. Nabídka tabletů je však poměrně široká, spoustu z nich pochází z Číny a v Česku nemají žádné oficiální zastoupení a v těchto případech se obtížněji shánějí náhradní díly, a nebo je čekací doba na jejich doručení poměrně dlouhá. Preferujeme tedy především tyto značky: Samsung, Acer, Dell, Lenovo, Asus, Gogen, Evolveo, Genius, Huawei

 

Náhradní díly

Máme ověřené dodavatele náhradních dílů a komponent. Seženeme pro vás náhradní díly do vašeho zařízení.

Pokud sháníte náhradní díl nebo baterii do vašeho notebooku, tabletu, případně jiného zařízení a nemůžete jej nikde sehnat nebo se Vám zdá cena vysoká, využijte prosím našeho poptávkového formuláře a poptejte tento náhradní díl u nás.

Typ zařízení*

V souladu s Evropským nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých informací.
*Povinné pole